Trzy proste kroki do szczupłej sylwetki

konsultacja – zamówienie – efekty

Magda
-52 kg

PO

Cambridge to realne efekty

Program Odchudzania Cambridge składa się z 6 stopni energetycznych, których kaloryczność waha się pomiędzy 800 kcal a 1500 kcal plus. Celem diety jest przede wszystkim kontrolowana redukcja masy ciała klienta oraz zmiana nawyków żywieniowych. Dieta Cambridge oparta jest na niskokalorycznych produktach w formie gotowej do spożycia lub do łatwego przyrządzenia. Są to smaczne zupy, napoje, owsianki oraz batoniki. Zawierają w składzie wszystkie niezbędne składniki odżywcze i pokarmowe, które powinny być dostarczone do organizmu z codziennym pożywieniem.
.

Historia Diety Cambridge sięga daleko wstecz. Możemy prześledzić jej korzenie od lat 60., kiedy biochemik dr Alan Howard rozpoczął badania nad idealną dietą. Od 1984 roku, kiedy dieta Cambridge stała się produktem komercyjnym w Wielkiej Brytanii, tysiące ludzi z całego świata zaczęło korzystać z naszej pomocy, wsparcia i produktów.
Pragniemy, aby nasz program Cambridge Weight Plan przypominał trochę przyjaciela u boku. Ale nie tego dokuczliwego. Bardziej wspierającego, kompetentnego, mądrego i doświadczonego. Przyjaciela, który dopinguje.

Opinie naszych klientów

 Stosowałam wiele diet, odchudzałam się na milion sposobów, ale zawsze ten sam problem, brakuje wytrwałości, a to w szykowaniu jedzenia, a to braku czasu – nudziło mi się szybko. Dieta Cambridge to jest to czego oczekiwałam. Szybka, skuteczna i prosta. Jem, nie czuje głodu i chudnę. 

Magda l.35

Dietę stosuje po raz drugi. Pierwszy raz powiedziałam sobie, jeśli się uda – 15 kg, wymieniam garderobę. Udało się i to wyjątkowo łatwo. Więc plan jest na kolejne – 10 kg w dół. Wtedy wymienię nawet buty.

Kasia 

Jestem zaskoczony Dietą Cambridge. Nie wyobrażałem sobie jedzenia w saszetkach. A tu proszę mnóstwo smaków i rodzai posiłków. Jestem singlem, żyje dosyć aktywnie. Nie mam czasu na wymyślne zakupy i szykowanie przedziwnych kombinacji kulinarnych. Cambridge to fajne rozwiązanie. Najważniejsze, że szybko widać pierwsze efekty, co dodatkowo motywuje. 

Kamil l. 37